100-річний ювілей відзначає жителька с. Сестринівка

Сьогодні свій  100-річний ювілей святкує Вікторія Миколаївна Довгаль, жителька с. Сестринівка.

Привітати ювілярку завітала велелюдна делегація у складі представників районної влади, сільського голови, керівника місцевого господарства, представників районних служб, родичів, друзів, односельців.

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк побажав Вікторії Миколаївні міцного здоров’я, родинного затишку, шани, радості й турботи від рідних та нагородив Грамотою Козятинської районної ради за підписом голови ради Віктора Слободянюка за багаторічну сумлінну працю, гідний життєвий шлях і за яскравий приклад людяності, мужності, сили волі. Усі присутні приєдналися до вітань та вручили ювілярці квіти та цінні подарунки.

                                                  

Вікторія Довгаль із задоволенням спілкувалася з гостями, ділилася з присутніми спогадами про своє довге і часом нелегке життя. В досить юному віці вийшла заміж, в 1944 році чоловіка забрала війна. Жінка виховала трьох дітей. Все життя працювала ланковою, має 45 років трудового стажу.

Вікторія Миколаївна навіть у такому поважному віці дивує своєю енергію, пораючись по господарству. Секрет свого довголіття довгожителька вбачає у наполегливій праці й вірі в Бога.

Ювілярка щиро дякувала усім за вітання, бажаючи кожному з присутніх усіляких гараздів.

                                                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація