100-річний ювілей відзначила жителька с. Мала Клітинка

Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. 30 березня 100-річний ювілей відзначила мешканка Козятинського району, с. Мала Клітинка Єва Миколаївна Шадурська.

До світлої оселі жінки, аби вручити подарунки та побажати усіляких гараздів, завітали представники районної влади, сільський голова, велика родина, односельці.

 

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний побажав Єві Миколаївні міцного здоров’я, миру, добробуту, уваги і поваги від дітей, внуків, правнуків та праправнуків. Усі присутні приєдналися до вітань та вручили ювілярці подарунки.

Незважаючи на поважний вік, усі вітання Єва Мколаївна приймала особисто: в свої 100 років ця чарівна жінка живе і обслуговує себе сама, порається по господарству, має добрий слух та зір, цитує Т. Г. Шевченка, залишається душею та берегинею роду, словом,  долає труднощі життя.

Секретом свого довголіття довгожителька вважає наполегливу працю й віру в Бога. Все життя жінка пропрацювала ланковою, ніколи не сиділа склавши руки і нині залишається такою ж моторною!

Тож, шановна ювілярко, ще раз у ваш сторічний ювілей прийміть щиросердні слова привітань та побажання міцного здоров’я і родинного затишку!

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація