100-річний ювілей відзначила жителька с.Лопатин

На одного довгожителя на Козятинщині побільшало. Сьогодні 100 річний ювілей відзначає Горобчук Софія Аполлінаріївна, жителька села Лопатин.

Крім численних родичів, друзів та сусідів привітати ювілярку завітали заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, помічник народного депутата України Петра Юрчишина Микола Максимчук, директор районного терцентру Василь Матвійчук, керівник місцевого підприємства Михайло Ковальський, в.о. сільського голови Віктор Бальшанек.

Сто років для світу – це маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами, але незважаючи на поважний вік ювілярка енергійна і своєю життєвою силою надихає оточуючих на нові трудові звершення. Пишаємося довгожителькою нашого району, схиляємо голову перед її мудрістю і життєвою витримкою.

Напевно одним із секретів довголіття є любов до праці та життєвий оптимізм. Софія Аполлінарїївна ніколи не сиділа склавши рук, тяжко працювала ланковою у колгоспі.

Святкуючи День народження поряд з рідними, ювілярка згадує життя й молодість, яку за вік вважає найкращим своїм часом. Софія Горобчук виростила 4 дітей, виховала 7 внуків, 12 правнуків та вже має 5 праправнуків.

Гостями було сказано дуже багато гарних слів, прочитано віршів, проспівано народних пісень. Усі побажали міцного здоров’я, шани, поваги від дітей, онуків і правнуків.

«Вклоняюся Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови. Сердечно вдячний Вам за багаторічну самовіддану працю. Радію, що, переживши багато бурхливих подій, Ви сьогодні зустрічаєте ювілей у колі рідних та близьких Вам людей. Від імені голови районної ради та від себе особисто бажаю міцного здоров’я, радості й благополуччя на довгі щасливі роки» — привітав Анатолій Задорожнюк.

Районні посадовці вручили ювілярці Почесну грамоту від районної ради та райдержадміністрації, квіти, вітальну листівку та грошову винагороду.

Нехай Господь і надалі оберігає Вас, шановна Софіє Аполлінаріївно!

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                    

                    

                   

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація