100-річний ювілей відзначила жителька с-ща Глухівці Цезарія Сарнавська

Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність.

12 квітня 100-річний ювілей відзначила мешканка Козятинського району, с-ща Глухівці Сарнавська Цезарія Федорівна. З цієї нагоди з подарунками та щирими і теплими словами привітань до поважної ювілярки завітали заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та селищний голова Олександр Амонс.

Анатолій Васильович побажав довгожительці міцного здоров’я, родинного затишку, шани, радості й турботи від рідних, бадьорості духу та Божого благословення.

Цезарії Федорівні вручили Грамоту Козятинської районної ради за підписом голови ради Віктора Слободянюка за багаторічну сумлінну працю, гідний життєвий шлях, яскравий приклад людяності, мужності, сили волі, а також, Подяку від селищної ради та грошові винагороди.

                                                           

Життєвий шлях цієї жінки, як і багатьох її ровесниць, склався нелегко: тяжка праця в колгоспі, голодомори, війна, але їй усе вдалось пережити і дожити до 100-річчя.

Народилася Цезарія Сарнавська у далекому 1917 році у с. Рогинці Хмільницького району Вінницької області, де прожила до 1957 року, а потім родина переїхала в с-ще Глухівці. Працювала жінка в колгоспі вагарем, пізніше – в городній бригаді. Цезарія Федорівна виростила 3 дочок, 2 синів, має 10 онуків та 7 правнуків.

На питання, в чому полягає секрет довголіття, ювілярка, сміючись відповідає: «Хіба ж 100 років це довго?», але зазначає, що ніколи не сиділа склавши руки, все життя важко працювала, може в тому і є весь секрет. Сьогодні Цезарія Сарнавська залишається душею та берегинею роду, допомагаючи рідним мудрими порадами.

Тож, шановна ювілярко, ще раз у ваш сторічний ювілей прийміть щиросердні слова привітань та побажання міцного здоров’я і родинного затишку!

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація