130 тис. грн. виділено жителям району, які потребують дороговартісного лікування

11 травня відбулось друге у цьому році засідання  постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями, участь в якому взяв голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови  Анатолій Задорожнюк, головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук, заступник головного лікаря з охорони дитинства та материнства Козятинського РМЦ ПМСД Ольга Радецька.

За результатом розгляду заяв, членами комісії прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги громадянам, які на даний час нагальніше потребують матеріальної допомоги на загальну суму 130 тис. грн. Розгляд частини заяв відкладено у зв’язку з обмеженим фінансуванням. Комісією рекомендовано районній раді звернутись з клопотанням до райдержадміністрації щодо додаткового виділення коштів під програму при розподілі вільного залишку районного бюджету.

Загалом в рамках програми «Надія» з початку року надано допомогу жителям району у розмірі 200 тис. грн.

Цільова програма підтримки населення Козятинського району «Надія» на 2017-2020 роки була прийнята на засіданні 12 сесії районної ради та передбачає допомогу у вирішенні невідкладних питань медичного обслуговування громадян, які перебувають у складних  життєвих  обставинах та потребують дороговартісного лікування.                                   

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація