14 липня відбулась 15 чергова сесія районної ради та відкрито засідання 16 позачергової сесії районної ради

На засідання сесій прибули та зареєструвались 18 депутатів.

 

У ході пленарного засідання 15 чергової сесії районної ради депутатами було розглянуто 34 проекти рішень, з них 32 проекти рішень погоджено, 4 проекти рішень не погоджено, 1 проект рішення знято з порядку денного. 

Не погоджено:

1.     Звіти керівників комунальних закладів, установ та підприємств щодо виконання статутних вимог (КЗ  «Козятинська централізована бібліотечна система»; КЗ «Козятинський районний Будинок культури»).

2.     Про стан електромереж Козятинського району та роботу СО «Козятинські ЕМ».

3.     Про внесення змін до Статуту комунального  підприємства  «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради». 

4.     Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана на умовах оренди гр.Румянцеву О.М. для ведення фермерського господарства на території Махаринецької сільської ради.

Знято з порядку денного:

-       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду гр. Панасюк С.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Йосипівської сільської ради.

Депутатами було погоджено рішення, яким призначено головного лікаря КП «Козятиська районна стоматологічна поліклініка Козятинської районної ради» Пірожка Андрія Анатолійовича.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після завершення 15 чергової сесії районної ради,  відкрито засідання 16 позачергової сесії районної ради. 

За пропозицією депутата районної ради Демчука Анатолія Яковича до порядку денного 16 позачергової сесії районної ради було внесено додатково питання  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Миколаївської сільської ради».

До розгляду проектів рішень  16 позачергової сесії районної ради депутати не приступили, пленарне засідання було перенесено. Про дату проведення другого засідання 16 позачергової сесії районної ради буде повідомлено. 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація