15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні жителі Козятинщини!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також 30-а річниця виведення військ колишнього СРСР з території Демократичної Республіки Афганістан.

Шановні  воїни - інтернаціоналісти! Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну, пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи. Сьогодні ваш безцінний бойовий досвід потрібний для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі вносить значний вклад у забезпечення миру та добросусідських відносин між країнами світу.

Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку.

У цей день ми схиляємо голови перед світлою пам`яттю полеглих та з вдячністю звертаємось до тих,  хто живе поряд з нами. 

Щиро вітаю всіх, хто за покликом Батьківщини виконував бойові накази у мирний час, з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших країн. Хай довгим та щасливим буде життєвий шлях, а творча наснага та завзятість не залишають вас! Щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я на довгі роки, миру, щастя, добра, впевненості у завтрашньому дні, оптимізму, успіхів та благополуччя!

 

 

З повагою, голова районної ради                                        В. СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація