«1939-1945 роки – Пам’ятаємо. Перемагаємо!» На Козятинщині відбулись урочистості з нагоди відзначення 72-ої річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Велич свята Перемоги не згасає з плином літ. Щороку з почуттям глибокої шани ми йдемо до Меморіалів Слави, пам'ятників Невідомому Солдату, щоб віддати данину вдячності, низько вклонитися ратному подвигу захисників, вшанувати доблесть ветеранів, які власним життям подарували нам право вільно жити на своїй землі, звільнили країни поневоленої Європи від фашистського рабства. 

9 травня 2017 року в с. Махнівка відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення 72-ої річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якому взяв участь голова районної ради Віктор Слободянюк.

У заході також взяли участь представники громадських ветеранських організацій, учасники антитерористичної операції, громадськість, мешканці та гості села. На грудях присутніх променіли квітки червоного маку - символ перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Учасники мітингу вшанували  хвилиною мовчання пам'ять полеглих у боях визволителів рідної землі та тих учасників війни,  які відійшли від нас у мирний час, поклали вінки і квіти до підніжжя Меморіалу.

Голова районної ради Віктор Слободянюкзвернувся до присутніх зтакими словами:

- Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. На жаль, сьогодні кривава військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, ледь не щодня забираючи життя найкращих українських воїнів. Але подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги і зміцнює віру в те, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Честь і слава героям: і тим, хто захищав Батьківщину десятки років тому, і тим, хто боронить її сьогодні!

До привітального слова також були запрошені   голова Махнівської сільської ради Павло Кузьмінський, голова СФГ «Ніка-Д» Анатолій Дроздович, представник СП «Агромаш»Володимир Антонюк, директор Махнівської СЗШ І-ІІІ ст. Олександр Науменко.

 Священик Махнівської церкви отець Андрій провів заупокійну службу за загиблими воїнами.

Також урочистості з нагоди свята відбулись у м. Козятині. Участь у заходах взяв помічник голови районної ради Ігор Джус.

Міськрайонна делегація здійснила покладання до пам’ятників героям-підпільникам І.Сербіну та Г.Кондрацькому, пам’ятника визволителям «Танк», до погруддя І.Н.Бойка, що на території міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту, та до меморіалу жертвам Другої світової війни.

Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих. Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                                    

                                                                                                         

                                                         

                                                                 

                                                   

                                                   

                                                    

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація