21 листопада – День Гідності та Свободи

    Сьогодні, 21 листопада, з нагоди відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи біля пам'ятного знаку загиблим учасникам АТО вшанували тих, хто віддав свої життя за право українців жити у вільній країні. 

  Віддати шану загиблим та покласти квіти до пам'ятного знаку прийшли заступник голови райради Анатолій Задорожнюк, заступник голови Козятинської райдержадміністрації Ігор Булавський, представники громадськості та військові. 

    Нагадаємо, День Гідності та Свободи в Україні встановили на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній нашій історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протести української громадськості у відповідь на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

  Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в нашій державі на початку XXI століття.

   Сьогодні минає шостий рік від початку Революції Гідності - національного зрушення. Уся країна тоді спостерігала за подіями, які назавжди змінили хід нової історії та свідомість самих українців. Це річниця революції свідомості,  гідності та моралі, яка не тільки сколихнула Україну хвилею патріотизму, а і показала важливість національної ідеї.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація