22 чергова та 23 позачергова сесії не відбулись через відсутність кворуму

На 12 липня було заплановане проведення одразу двох сесій – 22 чергової та 23 позачергової. Але станом на 10:00 годину в залі зареєструвалось лише 13 депутатів. Цього не вистачило, аби розпочати засідання, і голова районної ради Віктор Слободянюк оголосив, що сесія не відбулася.

Віктор Миколайович зауважив, що сесійні засідання ігноруються тими, хто в першу чергу має перейматись проблемами району та озвучив прізвища  депутатів, які без поважної причини внаслідок адміністративного тиску не з’явились до сесійної зали  – це члени фрації БПП, Європейської партії України та фракції Радикальної партії О.Ляшка на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Прохоровим С.В. і начальником відділу освіти Діденко А.А., які, до речі, зранку цього дня були присутні на засіданнях бюджетної комісії та Президії, але вочевидь маючи важливіші справи проігнорували сесійне засідання.

Висловили обурення такою поведінкою районних обранців і очільники територіальних громад. Михайлинський сільський голова Микола Поліщук запропонував опублікувати в ЗМІ список депутатів, які не з’явились сесію, щоб громадськість самостійно зробила висновки щодо їх «продуктивної» роботи.

В своєму коментарі районному радіомовленню «Промінь» голова районної ради Віктор Слободянюк зазначає:

- Ті, хто не з’явився сьогодні з поважних причин, попередили про це завчасно, решта ж відсутніх казали, що прийдуть на сесію. Вже півроку ми не можемо розподілити вільний залишок коштів, який має працювати на розвиток Козятинського району, медичної та освітянської галузі, ряду комунальних установ. Це питання блокується та ігнорується. Складається враження, що такі дії є проявом передвиборчої кампанії і певні особи створюють відповідний імідж Президенту та усій виконавчій владі по вертикалі. Я так розумію, що в першу чергу тут є особистий інтерес. В.о. голови райдержадміністрації, який центрує усі ці питання щодо зриву сесій у будь-який момент може піти, а кошти ми ділитимемо у вересні-жовтні і просто не вистачить часу, щоб їх освоїти.

За словами Віктора Миколайовича, основна проблема на сьогодні у керівництві райдержадміністрації, яка займає абсолютно недержавницьку позицію, а переслідує незрозумілі питання.

Зміни у депутатському корпусі

Враховуючи рішення 21 позачергової сесії районної ради про припинення повноважень депутатів Барчука В.М. та Ткачука О.О., заступник голови районної виборчої комісії Олександра Пилип’юк повідомила, що наступними зі списку кандидатів у депутати районної ради набувають статус депутата від Аграрної партії України Харенко Микола Анатолійович та Міклуха Олег Іванович. Голова районної ради одразу ж після оголошення вручив депутатам посвідчення та депутатські значки.

Щодо кадрових змін в районі, Віктор Миколайович повідомив, що розпорядженням керівника Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області 12.06.2018 Півнюк Сергій Михайлович призначений заступником керівника Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області.

                              

                              

                              

                                                            

                              

                                

                              

                                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація