24 жовтня - Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

24 жовтня відзначається Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй. Саме 24 жовтня 1945 року набув чинності Статут ООН. Україна серед перших держав підписала цей документ і ввійшла до групи засновників організації.

Основним завданням ООН є забезпечення міжнародного миру та відвернення загрози світової війни. Головними робочими структурами ООН є Генеральна Асамблея, та Рада Безпеки (РБ)

Після здобуття незалежності розпочався новий етап діяльності України в ООН. Вона починає виступати як самостійний суб’єкт міжнародних відносин. Наша держава неухильно дотримується цілей та принципів цієї найавторитетнішої всесвітньої організації, робить суттєвий внесок у справу зміцнення миру, роззброєння, економічного й соціального розвитку та захисту прав людини.

Традиційно цього дня в усьому світі проводяться зустрічі, дискусії та виставки, присвячені цілям Організації та її досягненням, а в залі Генеральної Асамблеї відбувається міжнародний концерт. Іноді влаштовуються спеціальні заходи, на яких Організація Об'єднаних Націй за допомогою електронних засобів комунікації спілкується з різними містами світу.

У контексті сучасного міжнародного становища незалежної України вдосконалення механізму ООН щодо відвернення конфліктів та їх врегулювання набуває першорядного значення як важливий міжнародний чинник гаранта нашої національної безпеки.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація