25 березня приєднайтесь до всесвітньої акціії «Година Землі»

25 березня 2017 року Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі, яка покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату.

Всесвітня кампанії Година Землі стартувала у 2007 році, її організатором виступає Всесвітній фонд природи (WWF). У 2008 році ця успішна акція поширилась світом - у ній взяли участь понад 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. У 2009 році Україна також приєдналась до всесвітньої кампанії.

У поточному році в суботу, 25 березня 2017 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Крім того, цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на збереження то розширення природоохоронних територій, що є одним з пріоритетів діяльності Мінприроди.

Енергосвідомі мешканці району також мають приєднатися до глобальної події, – «Години Землі» та вимкнути 25 березня 2017 року о 20:30  світло, електроприлади, що не є суттєво важливими.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація