29 серпня – День пам»яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни

Цьогоріч вдруге відзначаємо пам’ятну дату, яку встановив своїм указом від 23 серпня 2019 року президент України Володимир Зеленський.

Що важливіше за людське життя? Але впродовж історії України знову і знову герої-патріоти віддають своє життя, відстоюючи мир і спокій для громадян, захищаючи незалежність, суверенітет і непорушність кордонів держави.

Вшановуючи пам’ять загиблих військовослужбовців та учасників добровольчих формувань, подвиг полеглих героїв Небесної сотні, АТО та операції об’єднаних сил, пам’ятаймо: герої не вмирають – вони залишаються в наших серцях і в наших долях, Небесними янголами та громадянським сумлінням.

Глибоко співчуваємо батькам, дружинам і дітям, близьким та друзям загиблих. Кожна Ваша сльозинка – це вирок вбивцям. Хай Господь допоможе Вам перенести невимовний біль втрати.

Зичимо усім незламної волі у подоланні усіх труднощів. Хай найшвидше настане мир і спокій на українській землі! Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою,

голова районної ради Віктор СЛОБОДЯНЮК

заступник голови райдержадміністрації Ігор БУЛАВСЬКИЙ

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація