«55 років знань, добра, любові»

Школа… У кожного це слово викликає різні спогади та емоції, але все ж таки вони пов’язані з чимось добрим і вічним. Адже школа для нас це не просто приміщення, у стінах якого ми здобували знання, це наша друга домівка, де ми зростали, пізнавали життя, де вчитель для нас був і наставником, і другом.

26 жовтня загальноосвітній навчально-виховний комплекс І – ІІІ ступенів  «Школа-інтернат-гімназія» ім. В. М. Підгорбунського Козятинської районної ради, багатий своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, святкував 55-річний ювілей. Це дата, наповнена багаторічною наполегливою працею по облаштуванню території школи та по організації виховного процесу. Усі ці роки заклад невтомно живе горінням дитячих, вчительських та батьківських сердець.

Привітати педагогічний колектив та дітей зі святом завітали голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, дружина народного депутата  Петра Юрчишина – Любов Ярославівна,

Перед початком урочистостей гості оглянули навчальні класи, кабінети дошкільного відділення та нової української школи, Музей Бойової Слави.

Заклад було засновано у 1963 році. У 1978 році присвоєно ім’я  Героя, визволителя Козятина - Володимира Миколайовича Підгорбунського.

Серед досягнень школи – І місце у рейтингу шкіл району за результатами участі учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах. У 2009 році ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія» на районному рівні присвоєно звання «Зразкова школа». Заклад нагороджено на загальнодержавному рівні двома срібними та золотою медалями за участь у Національній виставці-презентації «Інноватика в освіті України» та Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти». Школа тричі була лауреатом Всеукраїнського проекту «Флагмани сучасної освіти України». Останні 10 років школа є першою у рейтингу навчальних закладів Козятинського району. Цьогоріч же ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія» занесена на Дошку пошани відділу освіти Козятинської РДА за І місце у рейтинг-конкурсі «Педагогічний тріумф-2018».

Розпочався святковий захід із виступу директора школи Зіновія Москалевського, який вже 30 років обіймає дану посаду. Зіновій Петрович розповів присутнім про історію становлення школи та здобутки, яких вдалося досягнути педагогічному колективу. У 2000 році заклад набув статусу середньої школи, у 2008 році отримав статус ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія», у 2010 році відкрито дошкільне відділення. Згадав попередніх керівників, які внесли свій вклад у розвиток навчального закладу. Подякував за невтомну працю нинішньому колективу та ветеранам педагогічної ниви.

Голова районної ради Віктор Слободянюк привітав педагогічний колектив школи із знаменною датою, висловив щиру вдячність вчителям за терпіння, мудрість і віру в здібності й таланти виплеканих учнів, за частинку душі, яку вони віддають своїм вихованцям. «Дуже приємно потрапити в таку святкову та теплу атмосферу. Сьогодні ми згадуємо пам'ятні моменти з життя школи: будівництво, перших випускників, численні досягнення та розбудову навчального закладу протягом 55 років. ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа –інтернат-гімназія» зберігає кращі традиції всіх часів і невпинно примножує свій творчий і науковий потенціал. Ми пишаємося досягненнями учнів і майстерністю колективу. Тож щиро бажаю, щоб працелюбність, небайдужість, любов до рідного навчального закладу завжди надихали кожного з учасників навчально-виховного процесу на нові звершення та нові успіхи», - зазначив Віктор Миколайович.

Керівники району відзначили педагогічних працівників Грамотами, а також вручили директору Сертифікат на придбання морозильної камери.

Чудовий навчальний заклад привітала із гарною датою у дві п’ятірки Любов Юрчишина. Вручила Подяки від народного обранця ветеранам праці, що вже понад 20 років свого трудового стажу віддали школі-інтернату-гімназії. А також передала від парламентаря Сертифікат на придбання дитячого ігрового майданчику, телевізора для лінгафонного кабінету і камер зовнішнього відео спостереження. 

Для присутніх колектив школи підготував святкову програму. Учні співали ліричні пісні про шкільне життя, навчання, люблячих педагогів, а глядачі у свою чергу щиро нагороджували юних артистів бурхливими оплесками за талановиті виступи.

Варто зазначити, що учні школи з великою любов'ю до своєї країни намагаються  з кожним днем все більше долучатись до волонтерської діяльності та підтримки воїнів на сході України – пишуть листи, надсилають малюнки, виготовляють маскувальні сітки, проводять благодійні ярмарки, співпрацюють зі школою №2 м. Мар’янка та військовою частиною м. Бердичева.

Присутній на заході заступник начальника військово-медичного центру м.Вінниці, полковник Олег Гончарук, який подякував директору та колективу школи за постійну допомогу та відзначив, що починаючи з 2014 року заклад вносить найбільше коштів до благодійного фонду військового шпиталю, які йдуть на розвиток медичної служби Збройних Сил України. До слів подяки долучився військовий капелан отець Богдан.

Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх, хто не повернувся, захищаючи кордони України.

Слова вітань для ювілярів звучали від начальника відділу освіти Аліни Діденко, завідуючої інформаційно-методичним центром Олександри Лубчинської, директора позашкільного навчально-виховного центру Ірини Акуленко, голови ради профспілки працівників освіти і науки Олени Старушок.

На завершення святкового дійства за традицією іменинницю привітали святковим тортом.

Лилося піснею учнівське дзвінкоголосся, раділи педагоги, що так багато людей завітало на свято, витирали сльози однокласники, які зустрілися через десятки літ.

Щороку школа випускає в широкий світ своїх випускників. На їх місце приходять нові учні. Шкільне життя триває. Тож нехай і надалі примножуються досягнення закладу в найважливішій справі українського суспільства – формуванні високоосвіченої, творчої, духовно багатої молоді.

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                                    

                  

                  

                  

                                                     

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                 

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація