7 липня у Журбинцях відбудеться свято Івана Купала

«КУПАЛЬСЬКЕ ПЕРЕВЕСЛО» - саме під такою назвою 7 липня в селі Журбинці буде проводитися районне театралізоване народне гуляння до Івана Купала. Святкування на березі сільського ставка відбудуться за ініціативи Журбинецького сільського голови - Володимира Козаченка, за участі відділу культури і туризму, сектору спорту і молоді райдержадміністрації, КЗ «Козятинський районний будинок культури» Козятинської районної ради, Журбинецького, Самгородоцького, Вернигородоцького, Сигнальського, Збаразького, Сестринівського, Козятинського, Пиковецького сільських клубних установ та підтримки керівника ФГ «Ніка - Д» - Анатолія  Дроздовича.  У святковій програмі заплановано виступи аматорських колективів та окремих виконавців Козятинського району та міста, гурту троїстих музик з Прилук, виступ Пана Карпа з Вінниці, політ літака, фаєр-шоу, феєрверк, пускання віночків дівчатами на воду, перепливання річки та спалювання опудала Мари, різноманітні конкурси та розваги для дітей та дорослих з призами та подарунками. А також продаж виробів самобутніх умільців народних промислів Козятинщини та України. Всі бажаючі зможуть пригоститися різноманітними смаколиками, які приватні підприємці виставлять на продаж.

 

В святковій програмі будуть задіяні учні та викладачі Самгородоцької ДМШ, вокальні ансамблі Вернигородоцького СБК, Селищанського СК, Медведівського СК, гурт «Струни серця» КЗ «Козятинський РБК», дитяча хореографічна студія приватного підприємства культурно-дозвіллєвого центру «Зорянка-АРТ» та окремі солісти клубних установ району і міста.
В програмі також виступ пана Карпа з Вінниці – подарунок від депутата обласної ради, троїстих музик з Прилук – подарунок від Журбинецького сільського голови, авіа-шоу – подарунок від керівника ФГ «Ніка - Де» та святковий феєрверк.
Завершити захід планується святковою дискотекою, яку організують та проведуть працівники КЗ «Козятинський районний будинок культури» Козятинської районної ради.

Початок свята о 17:00 год. Запрошуємо всіх бажаючих причаститися народними традиціями та звичаями наших предків, очиститися водою та вогнем, прийняти участь у розвагах.

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація