«Ґендерні стереотипи та ставлення громадськості до ґендерних проблем в українському суспільстві»

7 березня в приміщенні Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся круглий стіл на тему: «Ґендерні стереотипи та ставлення громадськості до ґендерних проблем в українському суспільстві».

         Участь у круглому столі взяли: директор Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомогиОлександр Комар,заступник директораНаталія Драмарецька, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППДМарина Кобернюк,провідний фахівець з питань зайнятості населення Наталія Машталер,працівники Козятинського МРВфілії ДУ «Центр пробації»Ірина СьомкінатаГанна Донченко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Людмила Кудимець, головний спеціаліст сектору молоді та спорту Ольга Шклярська, старший інспектор сектору превенції Козятинського відділення поліції Людмила Гайдучок, представникиГО «Територія добра».

         Розпочався захід із вступного слова Олександра Комара, директора центру, який зазначив, що стереотипи масової свідомості є найпотужнішим бар’єром у встановленні гендерної рівності в нашому суспільстві. Перші кроки ми повинні зробити всі разом: зламати стереотипи в собі і сучасними очима подивитися на світ, змінити свій світогляд і вплинути на свідомість оточуючих нас людей.

       Далі Марина Кобернюк підкреслила, що особливість стереотипів така, що вони настільки глибоко проникають у свідомість, що їх важко не тільки подолати, а й усвідомити взагалі. Проблема рівності статей актуальна вже багато років у всьому світі. Гендерні стереотипи, що не відповідають реаліям сьогодення, стають проблемою як для суспільства, так і для окремої людини, бо вони породжують проблеми у формуванні гендерної ідентичності та знижують рівень психологічного здоров’я нації.

        Під час круглого столу розглянуто в деталях гендерну рівність, стереотипи, які існують у нашому суспільстві та проблеми, які вони породжують.

        Круглий стіл відбувся у вигляді дискусії, зокрема було обговорено, що незважаючи на багатообіцяючі зміни в міжнародному праві та практиці, жінки з усього світу ще стикаються з повсякденною реальністю. Крім того, їм часто бракує засобів та знань, необхідних для використання системи прав людини, для боротьби проти зловживань.

         Тому усі учасники даного круглого столу прийшли до спільної думки, щодо необхідності привернення уваги до гендерної рівності, а також інформування громадян про права людини.

                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація