Афганістан - біль душі і пам”ять серця: в районі відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також річниця виведення військ колишнього СРСР з території Демократичної Республіки Афганістан.

Кажуть, що час то найкращі ліки, хоча роки минають, та пам'ять вперто повертає усіх назад, коли юні хлопчаки – солдати йшли у пекло війни, йшли не вбивати а захищати нове життя. Вже минає 29-й рік з дня, коли останній солдат  залишив афганську землю, але спогади  про ті події опалюють  серця й досі.

Велика кількість українських військовослужбовців і працівників Збройних сил України також виконували відповідальні миротворчі завдання в Іраку й Сирії, Лівані та Югославії, Сьєра-Леоне й Ліберії та багатьох інших державах. Ризикуючи своїм життям, вони чесно виконали присягу.

Щоб вшанувати мужність воїнів, яким довелось нести нелегку військову службу під час локальних війн, що вирували у різних країнах світу, сьогодні було проведено міськрайонний захід за участі представників влади, воїнів-афганців на чолі з головою міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Тетяною Драмарецькою, громадськості.

Захід розпочався із вшанування пам’яті усіх загиблих під час воєнних конфліктів на території інших держав хвилиною мовчання.

До присутніх звернувся заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк,  привітавши з цим водночас сумним і радісним днем: «З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не повернувся з пекла війни. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь». Побажав воїнам-афганця здоров’я, затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Голова міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Тетяна Драмарецька наголосила на важливості відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також подякувала представникам влади за плідну співпрацю та постійну допомогу ветеранам-афганцям у вирішенні їх нагальних питань. Присутнім у залі воїнам-інтернаціоналістам побажала добра, миру, злагоди та міцного здоров’я.

Нинішні події в нашій державі ще більше об'єднали колишніх бійців у одну родину, вони героїчно захищають кордони нашої держави на сході України - де біль одного віддається болем в інших, а радість перемоги  стає загальним почуттям, адже ще не вичерпалися вірність обов’язку, відвага та мужність.

За героїзм і мужність проявлену під час виконання військового обов'язку та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Грамотами Козятинської районної ради, квітами та подарунками відзначено учасників бойових дій в Афганістані: Костецького Віктора Володимировича, Григу Василя Михайловича, Бардієра Юрія Івановича, Саса Валерія Петровича, Дашкевича Геннадія Станіславовича.

Захід продовжився тематичною концертною програмою, яку підготували аматори Козятинщини.

                                                   

                                              

                                         

                                         

                                         

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація