Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує сільгоспвиробників на ярмарок кредитів

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує взяти участь у щорічному «Ярмарку кредитів» для підприємств сільського господарства, який відбудеться 13 грудня 2018 року о 10:00 за адресою:  м. Вінниця, вулиця 600-річчя, 17, 3 поверх (ТРЦ «Мегамолл»). 

«Ярмарок кредитів» започатковано у 2016 році. Щороку ярмарок відвідує близько 80 учасників. Захід проходить у форматі маркетплейс, що дає можливість створити простір для комунікації між представниками банківських установ, компаніями, що спеціалізуються на обслуговуванні аграрного сектору і підприємствами сільського господарства.

Цьогорічний захід проводиться з метою інформування суб’єктів аграрного бізнесу про доступні фінансові продукти, нові тенденції на ринку фінансових послуг, альтернативні механізми залучення фінансових та матеріально-технічних ресурсівдля ведення агробізнесу.

Під час ярмарку передбачено презентації фінансових продуктів банківських установ, компаній-партнерів постачальників матеріально-технічних ресурсів, а також засідання клубу «Аграрні розписки та аналітика аграрних ринків».

Захід проводиться Агенцією регіонального розвитку Вінницької області за сприяння  Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації та Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністраціїв рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року та Проекту Міжнародної фінансової корпорації "Аграрні розписки в Україні".

У разі вашої зацікавленості просимо підтвердити участь у заході до 12 грудня 2018 року та зареєструватися за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1vOwiB3_2hvaCu6Y8-jfUbei12DQmPj6t7GxFxuretcw/edit

За більш детальною інформацією прохання звертатися до оргкомітету: Наталія (тел. 0948775724), Анастасія (тел. 0948775728) або на e-mail: ardvin.org@gmail.com

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація