Агенція регіонального розвитку запрошує на тренінг з питань електронного декларування

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує представників громад і громадських організацій взяти участь у тренінгу з питань електронного врядування, застосування нових технологій та підходів в управлінні територіями і наданні адміністративних послуг. 

Для кого?     Тренінг складається із 2 частин:

-  перша  – 16-18.04.2018  року – для керівників чи заступників громад;

- друга – 19-20.04.2018 року – для представників громадських організацій (агенцій, асоціацій), що відіграють важливу роль у розвитку громад. Також зазначений тренінг буде актуальним для керівників і заступників новостворених громад.

Коли? 16-20 квітня 2018 року

Захід є інноваційним та важливим з точки зору підвищення спроможності та конкурентоздатності громад регіону. В якості експертів запрошено спеціалістів, які мають значний досвід у розвитку електронного врядування в країнах Східної Європи, зокрема, запрошені Урядом України для консультування Державного агентства з питань електронного урядування України.

Для участі в І частині тренінгу організаційний внесок складає 3500 грн на одну особу (проживання в 2-місному номері, кава-брейк, харчування, роздаткові матеріали).

Для участі в ІІ частині тренінгу організаційний внесок складає 2000 грн на одну особу (проживання в 2-місному номері, кава-брейк, харчування, роздаткові матеріали).

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/V953AV.

За більш детальною інформацією про захід звертайтесь до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: 0432 57 57 28, 50 85 80 або e-mail: ardvin.org@gmail.com.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація