Амбулаторії району працюють в режимі закритих дверей

Шановні жителі Козятинського району!

 

Адміністрація КП «Козятинський районний медичний центр первинної-медико санітарної допомоги» доводить до вашого відома, що у зв’язку з запобіганням поширенню коронавірусу COVID-19 амбулаторії Козятинського району працюють в режимі закритих дверей.

Приймаються лише пацієнти з гострою патологією та з загостренням хронічних хвороб. Решта пацієнтів можуть звертатись до своїх сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів в телефонному режимі. Номери телефонів будуть розміщені на амбулаторіях, ФП, біля сільських рад. Номер телефону сімейного лікаря, з якими Ви підписали декларацію, зазначений у Вашій декларації.

Просимо звернути увагу, що на прийом до лікаря приймаються пацієнти в масках. Якщо вона у Вас відсутня, Ви можете використати тканину, рушник, шарф. Усім пацієнтам в амбулаторіях буде проводитись обробка рук дезрозчином.

Довідка про стан здоров’я буде видаватись пацієнтам тільки у випадку проходження медогляду при влаштуванні на роботу.

В Козятинській амбулаторії, яка знаходиться за адресою м.Козятин, вул.Винниченка, 9, другий поверх поліклінічного відділення центральної районної лікарні, з 8:00 год. до 20:00 год. працює кабінет первинної медико-санітарної допомоги, в який Ви можете звернутись у разі гострого стану, а також при появі перших симптомів інфекційного захворювання.

Сподіваємось на Ваше розуміння. Дані заходи вводяться для збереження Вашого здоров’ята з метою попередження поширення коронавірусної інфекції. Просимо не забувати про профілактичні заходи – масочний режим, часте миття рук та обробка деззасобами, обмеження пересування в місцях масового скупчення людей.

Пам’ятайте –Ваше здоров’я у Ваших руках!

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація