Амбулаторія в с. Самгородок отримала нове медичне обладнання

Амбулаторія в с. Самгородок отримала нове медичне обладнання – діагностичний автоматизований комплекс «Кардіо +». На презентації апарату були присутні голова районної ради Віктор Слободянюк та голова райдержадміністрації Олег Оркуша.

Діагностичний автоматизований комплекс «Кардіо +» вітчизняного виробництва (м. Ніжин) складається із 3-х приладів, що можуть комплектуватись у будь-якій зручній конфігурації, а саме: 12-канального електрокардіографа (зберігання в пам'яті комп'ютера інформації про пацієнта, розпізнавання і вимір амплітудно-часових параметрів і розрахунок вторинних ЕКГ – показників, дослідження варіабельності серцевого ритму), реографа (повна методику реовазографії, формування лікарських і синдромальних висновків за допомогою вбудованої експертної системи, виведення друкованих графіків, розрахункових показників, синдромальних висновків у формах, зручних для лікаря), спірографа (дослідження спокійного дихання, життєвої ємності легенів, форсованого видиху, максимальної вентиляції легенів та фармакотесту).

За словами головного лікаря ЦПМСД Олександра Дземи, прилад завдяки своїй багатофункціональності значно полегшить роботу лікарів та надасть можливість швидко і  точно проводити діагностику пацієнта.

Апарат було придбано за сприянням народного депутата Петра Юрчишина.

                                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація