Ансамбль «Журавочка» районного терцентру – лауреати Всеукраїнського конкурсу хорового співу

1 жовтня до Дня людей похилого віку в м.Києві у міському палаці ветеранів відбувся Всеукраїнський пісенний конкурс «З любов’ю до життя», участь у якому взяли 6 хорів та 25 хорових ансамблів (понад 300 учасників) з Києва, Київської, Чернігівської, Донецької, Полтавської, Вінницької, Харківської, Кіровоградської, Рівненської, Сумської, Івано-Франківської областей. 

Козятинський район та своє вміння хорового співу гідно представив ансамбль української пісні «Журавочка» КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Козятинського району Вінницької області» (художній керівник Марія Кулеша).

Конкурс проводиться з 2013 року за сприяння  «Благодійного фонду «Дніпровський» і має на меті популяризацію хорового мистецтва; збереження традицій української пісенної творчості; привернення громадської уваги до хорового мистецтва; активізацію творчої діяльності та підтримку існуючих аматорських хорових колективів; підвищення рівня виконавської майстерності учасників, збагачення та розширення репертуарного кругозору.

Почесному журі на чолі із заслуженим діячем культури та мистецтв України, хормейстером хору ім. Г.Верьовки І. Мельниченком довелося непросто - вони обирали серед яскравих та натхненних виступів колективів-учасників. В результаті – були визначенні переможці в кожній з номінацій («Хори» та «Хорові ансамблі»).  

Ансамбль «Журавочка» виборов призове місце, отримавши Диплом лауреата ІІІ ступеня у номінації «Хоровий ансамбль» та пам’ятну статуетку фестивалю «Із любов’ю до життя».  

Сьогодні голова районної ради Віктор Слободянюк привітав керівника терцентру Василя Матвійчука із успішним виступом ансамблю, побажавши нових перемог, творчих успіхів, натхнення та не зупинятись на досягнутому.

                   

                                               

                    

                                               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація