Антисанітарія та бруд біля міської котельні №9

Бруд, відходи соняшникового насіння та сотні пернатих птахів щодня взимку бачать жителі Козятина, які користуються проходом повз котельню №9 та корпуси Козятинської ЦРЛ.

31 січня важковаговий транспорт привіз чергову порцію так званого «палива», вивантаживши його просто на пішохідну частину.

Комунальна котельня №9, яка опалює Козятинську ЦРЛ, є міською і саме міська влада заключає договір з теплопостачальною організацією, але чи можна такий бруд назвати належною роботою теплопостачальної організації?

Головний лікар центральної районної лікарні Олександр Кравчук зазначає, що пропонував встановлення сучасної газової котельні, яка б опалювала лікарню, терцентр та школу, але таку пропозицію не беруть до уваги. До того ж важковаговий транспорт із паливом для котельні, який регулярно заїжджає на територію лікарні, пошкоджує асфальт та плитку.

У відповідь на чисельні звернення міських жителів, силами працівників центральної районної лікарні та за сприяння народного депутата П.Юрчишина був капітально відремонтований прохід від центру міста до залізничного мосту, але через такий негосподарський підхід міської влади він руйнується і засмічується.

Здається, що єдині, кого дана ситуація повністю влаштовує – це птахи. Вони зграями літають над горами відходів переробки соняшникового насіння, здіймаючи бруд, який падає на голову людям. А люди в свою чергу не приховують обурення такою байдужістю та безвідповідальністю міської влади.

Голова районної ради Віктор Слободянюк розповідає, що районна рада надсилала міському керівництву листи по питанню благоустрою території навколо котельні, але ніякої реакції немає, були неодноразові звернення і до облдержадміністрації.

Співробітники поліції та начальник управління Держпродспоживслужби у Козятинському районі Віталій Кравець, які приїхали на виклик, провели фотофіксацію безладу біля котельні. Залишається сподіватись, що правоохоронними органами на такі дії чи бездіяльність відповідальних осіб  будуть вжиті міри згідно чинного законодавства.

                     

                     

                     

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація