Бюджетна комісія районної ради схвалила проект районного бюджету на 2018 рік

21 грудня в рамках підготовки до 18 позачергової сесії районної ради відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, представники райдержадміністрації.

Голова районної Віктор Слободянюк поінформував присутніх про порядок денний та проекти рішень позачергової сесії. В ході засідання до порядку денного було внесено зміни, а саме: включено питання про районну програму оздоровлення  та відпочинку дітей і молоді на 2018-2021 роки та про приведення у відповідність мережі та штатів Центральної районної бібліотеки і районної дитячої бібліотеки. Тож у підсумку бюджетною комісією рекомендовано винести на розгляд Президії та сесії 16 питань.

Члени бюджетної комісії розглянули та погодили розпорядження голови райдержадміністрації № 414 від 15 грудня 2017 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» на загальну суму 2 млн. 920 тис. 203 грн. Розпорядження включає в себе важливі моменти стосовно бюджетних установ для завершення бюджетного року, зокрема здійснюється зарахування та перерозподіл цільових субвенцій з державного та обласного бюджетів. Для Козятинського району з державного бюджету виділено 2 млн 641тис 700 грн на надання пільг та житлових субсидій населенню, на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.

На розгляд сесії винесено питання про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік». Зміни до рішення вносяться з метою спрямування невикористаних коштів на нагальні потреби, зокрема на підтримку обдарованих дітей, виплату заробітної плати, місцевим бюджетам на виплату допомоги громадянам для ліквідації наслідків стихії, на співфінансування інвестиційного проекту «Реконструкція  незавершеного будівництва «Районного спортивного комплексу».

  Тривало та жваво обговорювали депутати питання про районний бюджет на 2018 рік,  з якого інформувала начальник фінуправління Світлана Вельгус. Доповідач зазначила, що доходи районного бюджету на 2018 рік затверджено в загальній сумі  373628,6 тис. грн. В зв’язку зі створенням Гухівецької об’єднаної територіальної громади в 2018 році  її дохідна частина в районному бюджеті не врахована.

У порівнянні з 2017 роком зменшено дотацію з місцевих бюджетів на охорону здоров’я та освіту, яка складала майже 22 млн., а у 2018 році має надійти лише 13,5 млн, що негативно вплине на стан фінансування бюджетних установ.

Детально члени бюджетної комісії розглянули обсяги фінансування комунальних установ та районних програм. Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що в першу чергу бюджетом має бути передбачено фінансування установ по всіх захищених статтях та озвучив відповідні пропозиції до проекту районного бюджету, напрацьовані районною радою, в тому числі: виділення коштів для забезпечення у повному обсязі харчування учнів 1-4 класів за районний кошт, на виплату заробітної плати та нарахувань  для ЦПМСД, на харчування та медикаменти для районної лікарні.

Після ретельного обговорення проект районного бюджету на 2018 рік із врахуванням погоджених пропозицій було рекомендовано винести на розгляд Президії та сесії районної ради.

                                                   

                                                   

                                                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація