Благодійна акція до Дня Святого Миколая «Живемо, працюємо, творимо для дітей»

Новорічні свята завжди несуть з собою особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

19 грудня, в Україні традиційно святкується День Святого Миколая. Завдання дорослих - стати помічниками Святого Миколая, зробити усе можливе для того, аби кожна дитина у цей день повірила в казку та отримала омріяні подарунки, подарувати тепло й увагу тим діткам, які  найбільше потребують нашої підтримки й турботи.

Вже стало доброю традицією проведення в районі благодійної акції до Дня Святого Миколая «Живемо, працюємо, творимо для дітей!» за ініціативи відділу освіти, в якій взяли участь 74 дітей пільгових категорій та дорослі, які цього дня здійснювали мрії та допомагали повірити в диво – представники влади, сільські голови, депутати районної ради, начальники районних служб та управлінь райдержадміністрації, керівники сільгосппідприємств, керівники установ та організацій, директори навчальних закладів.

З чудовим святом привітали малечу голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник  голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

- Хай цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає вас усіх і ваші родини. Хай у кожній оселі панують добробут та злагода, а на вашому життєвому шляху зустрічаються лише добрі люди – побажав Віктор Слободянюк, а також висловив подяку усім, хто долучився до акції подарувавши дітям хвилини радості та посмішки.

Так, цьогоріч дітки отримали розвиваючі ігри, набори для творчості, одяг, іграшки.

Незабутні враження та святкову атмосферу подарували маленьким глядачам таланти Козятинщини. Завітав на свято і сам Миколай Чудотворець з янголятками та вручив дітям солодкі подарунки. Організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку та новорічний настрій у серцях діточок.

                       

                       

                                            

                    

                    

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація