Благодійна акція до Дня Святого Миколая «Живемо, працюємо, творимо для дітей»

19 грудня Україна та весь християнський світ святкують одне з найсвітліших та радісних свят – День Святого Миколая Чудотворця.

З його приходом кожен очікує на маленьке диво, звершення якого під силу лише Святому. Особливо наближення цього свята чекають діти, бо вони вірять, що Святий Миколай здійснює найзаповітніші бажання. Дорослі ж, у свою чергу, мають подбати, щоб цей день став незабутнім для малечі, подарувати віру у казку.

Вже десятий рік поспіль у Козятинському районі за ініціативи відділу освіти райдержадміністрації у День святого Миколая проведено благодійну акцію «Живемо, працюємо, творимо для дітей!», у якій взяли участь 97 дітей пільгових категорій та дорослі, які цього дня стали «помічниками» Святого – представники влади, сільські голови, депутати районної ради, начальники районних служб та управлінь райдержадміністрації, керівники сільгосппідприємств, керівники установ та організацій, директори навчальних закладів.

Традиційно захід розпочався із святкового хороводу, після якого до святкової зали завітав Святий Миколай із янголятками – помічниками.

Зі словами вітань до діток звернулись заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та голова райдержадміністрації Юрій Слабчук.

- Хай цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає вас усіх і ваші родини. Хай у кожній оселі панують добробут та злагода, а на вашому життєвому шляху зустрічаються лише добрі люди - побажав Анатолій Васильович, а також висловив подяку усім, хто долучився до акції подарувавши дітям хвилини радості та посмішки.

І ось настала довгоочікувана мить вручення подарунків. Хлопчики та дівчатка виходили до картонних ялинок та знімали з них кульки-номерки, після чого ведучий озвучував назву подарунка. Так, цьогоріч дітки отримали розвиваючі ігри, набори для творчості, конструктори, bluetooth-навушники, павер банки і навіть смартфони.

Спонсори свята неодноразово наголошували, що таку чудову акцію потрібно продовжувати й надалі, щоб здійснювались мрії, а дитячі очі завжди сяяли радістю.

Веселий настрій усім присутнім створили веселі хороводи навколо ялинки, танці та пісні.

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація