Бригада Козятинського відділення екстренної медичної допомоги – найкраща в області

З 16 по 18 серпня на базі дитячого табору «Казкова долина», що в селі Городище Літинського району, проходив ІІ обласний конкурс бригад екстреної медичної допомоги «Літинський медичний марафон 2017».

У змаганнях взяли участь 9 бригад з усіх станцій швидкої медичної допомоги області та 1 бригада у складі студентів Вінницького національного медичного університету. Хмільницьку СЕМД представляли дві бригади – бригада Козятинського відділення екстренної медичної допомоги (ЕМД) та бригада Літинського відділення ЕМД. Учасники демонстрували свою майстерність у 9 різноманітних конкурсах, зокрема, рятували умовних постраждалих в результаті падіння з висоти, вибуху на човні, отруєнні фосфорорганічними речовинами. Команди під променями палючого сонця, в умовах, максимально наближених до реальних. Один з конкурсів навіть проходив у нічний час. Суддями на змаганнях були лікарі та фельдшери з медицини невідкладних станів Вінницької станції ЕМД, які неодноразово брали участь у міжнародних змаганнях бригад ЕМД та ставали призерами таких змагань.

На відкритті змагань побував голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.

Бригада Козятинського відділення екстренної медичної допомоги у складі фельдшера Хаврука М.Ю., Поліщук С.М. та водія Шевчука Є.А. виборола перше місце. В якості призу відділення отримало холодильник Saturn та сучасний електрокардіограф Москіт, який дозволить швидко діагностувати проблеми з серцево-судинною системою і рятувати здоров’я та життя пацієнтів. 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація