Будьте обережні: відлига!

Падіння бурульок

Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. При падінні вони можуть травмувати перехожих. Переконайтеся у відсутності загрози падіння льодових наростів біля будинків, високих дерев, ліній електропередач тощо. Обходьте небезпечні місця на відстані 3-5 м.

Заборонено заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності обов'язково звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

Небезпечні ділянки на водоймах

Пам’ятайте, що ні в якому разі не можна виходити на лід у темну пору доби, в туман, снігопад, дощ. При вимушеному переході водойми найбезпечніше дотримуватися второваних стежок або йти по вже прокладеній лижні. Тонкий або крихкий лід, як правило, поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де вмерзли водорості. Оминайте ділянки, вкриті товстим прошарком снігу – там лід завжди тонший! Неміцною є крига і там, де б'ють ключі, де швидкий плин або в річку впадає струмок. Особливо обережно спускайтеся з берега: лід може нещільно з'єднуватися із сушею, можливі тріщини, під кригою може бути повітря.

Дотримання елементарних заходів безпеки та цих порад дозволить вам запобігти біді. Будьте пильними та бережіть себе!

 

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація