Чат-бот «Держслужбовець Тарас» допоможе заповнити електронну декларацію

5 лютого, розпочав свою роботу новий інтерактивний інструмент чат-бот “Держслужбовець Тарас”, створений громадською організацією «Антикорупційний штаб». Електронний сервіс покликаний спростити процес заповнення електронних декларацій та зменшити кількість помилок в процесі звітування для суб’єктів декларування, уповноважених на виконання функцій  держави або місцевого самоврядування.

Держслужбовець Тарас надасть необхідну допомогу у правильному заповненні всіх розділів е-декларації – швидко, легко та без зайвого стресу. Користуватися ним дуже легко.

Наразі інструмент реалізовано для таких платформ як Facebook messanger https://.m.me/d.tarasbot/, Telegram https://t.me/d_tarasbot та незабаром очікується у Viber. Для того, щоб розпочати спілкування із чат-ботом, потрібно натиснути кнопку «Почати» і надалі користуватись запропонованими кнопками внизу при виборі варіантів відповіді.

Чатбот створений на платформі https://pipe.bot/.  Проект чат-бот Держслужбовець Тарас реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) та ГО “Центру демократії та верховенства права”. Чат-бот Держслужбовець Тарас надасть покрокову інструкцію із заповнення е-декларації, надсилатиме нагадування про терміни подачі декларацій, шляхи отримання й уточнення інформації, необхідної для заповнення документу.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація