Чи буде в закладах комунальної власності тепло взимку?

Про це говорили на виїзному засіданні, яке відбулось на території Козятинської ЦРЛ біля котельні №9 за участі голови районної ради Віктора Слободянюка, голови райдержадміністрації Юрія Слабчука, представників відділу освіти, районної бібліотеки, теплопостачальної організації.

Нараду вирішено провести завчасно, щоб впевнитись у належній підготовці котельні №9 до осінньо-зимового періоду та уникнути порушень температурного режиму, які мали місце минулого року. Дана котельня опалює районну лікарню, будівлю відділу освіти, позашкільного навчально-виховного центру, районної бібліотеки. В ЦРЛ в зимові місяці температура опускалась до 12-14 °C. Решта вище згаданих установ не бачили тепла ще з лютого місяця після прориву комунікацій та бездіяльності міського управління ЖКГ.

Крім проблем із опаленням є також питання до утримання будівлі котельні та прилеглої території, за які відповідає теплопостачальна організація.

Ігор Лівшиць – представник даної організації повідомив, що котли до сезону підготовані, паливо – макуха є у наявності. Певні складнощі виникають із підбором кадрів, які б відповідально ставились до своїх обов’язків та не порушували трудової дисципліни. Ремонт теплотраси, яка подає тепло до будівлі бібліотеки, міське управління ЖКГ розпочало, але не завершило. Дане питання піднімалось декілька разів.

Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що повинен бути акт, який засвідчить готовність котельні до нового опалювального сезону.

- Потрібно забезпечувати котельню якісним паливом, від якого залежить температура у приміщеннях, - сказав Віктор Миколайович. - Нажаль, теплопостачальник не реагує на всі зауваження щодо підтримання температурного режиму, необхідності косметичного ремонту будівлі та благоустрою прилеглої території.

Голова ради висловив сумніви, що опалювальний сезон пройде без порушень.

Ігор Лівшиць запевнив, що приведе котельню до належного вигляду.

Головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук повідомив, що є рішення комісії про неякісне надання послуг теплопостачальною організацією у 2018 році. За словами Олександра Миколайовича котельня не готова до опалювального сезону, не функціонує належним чином аварійна система. Звернув увагу, що наразі в лікарні проводиться заміна комунікацій, через які раніше тепло постачалось також і до терцентру та школи №2. Нові труби по об’єму зможуть забезпечити теплом лише лікарню. Але підрядник сьогодні про це не думає. Головний лікар наголосив, що не збирається платити кошти за надання неякісних послуг.

За підсумками зустрічі прийнято рішення про необхідність заміни теплопостачальника, оголошення тендеру та по можливості переходу на газове опалення. Також на наступну середу запланована нарада за участі представників районної влади та теплопостачальної організації.

                            

                            

                            

                            

                            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація