Чи дійсно потрібний у с. Козятин дитячий садочок?

Питання відкриття дошкільного навчального закладу у с.Козятин вже довгий час залишається одним із пріоритетних для місцевих жителів та влади. Втілення цього прекрасного задуму в життя розпочалося ще у 2011 році. Однак усі досягнення на сьогодні – виготовлено проектно-кошторисну документацію та пробурено свердловину. Але це лише початок, адже будівництво дитячого садочка «з нуля» вимагає вкладення колосальних коштів. Тож невідомо, коли здійсниться мрія сотень молодих сімей, які проживають в с. Козятині.

5 квітня голова районної ради Віктор Слободянюк взяв участь в 11 позачерговій сесії Козятинської сільської ради та озвучив перед депутатами пропозицію переобладнати колишнє приміщення відділення терапії та неврології районної лікарні та за умови відповідності усім вимогам розмістити у ньому довгоочікуваний дошкільний навчальний заклад. На сьогоднішній день будівля знаходиться у власності обласної Ради, але у разі передачі приміщення відділення до власності територіальних громад сіл, селищ Козятинського району, це буде цілком реальний варіант вирішення питання дитячого садочку, бо ж переобладнання обійдеться значно дешевше ніж будівництво нового приміщення. Віктор Миколайович зазначив, що реконструкція буде проводитись спільними зусиллями, осторонь не залишиться і районний бюджет. До того ж в перспективі можна буде залучити і кошти обласного бюджету. Закликав підтримати дану пропозицію і керівник місцевого сільгосппідприємства ТОВ «Агродім-Іва» Віктор Сагайда, який також обіцяв долучитись до вирішення даної проблеми.

                                                              

Під час обговорення пропозиції, внесеної Віктором Слободянюком, голова сільської ради Тетяна Катерезюк та депутати посилались на нестачу коштів в сільському бюджеті, висловлювали незадоволення розміщенням  будівлі відділення за межами села, вказували на вже наявну проектно-кошторисну документацію на будівництво саме нового приміщення для дитячого садочка. Але не дарма кажуть: хто хоче чогось досягнути – знаходить можливості, а хто не хоче – знаходить причини.

                                                              

За результатами голосування депутати не підтримали пропозицію переобладнання колишнього приміщення відділення терапії та неврології районної лікарні під дитячий садок. Тож жителям села Козятина поки що залишається лише мріяти про свій власний дитячий садочок. 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація