Чистота і порядок – ообличчя нашого району

Хоча всі ми з дитинства знаємо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, глянувши навколо себе, особливо ранньою весною, щороку переконуємось у необхідності масштабного прибирання.

Отож, 2 березня на виконання розпорядження № 14 від 22.02.2016 «Про благоустрій та поліпшення санітарного стану населених пунктів Козятинського району» під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання робочої групи, участь в якому взяли представники райдержадміністрації, дорожніх служб, правоохоронних органів, патрульної поліції, залізниці, санепідемслужби, медичної галузі, служб і установ району.

На початку наради Віктор Миколайович наголосив, що наведення чистоти в районі є одним із важливих напрямків, для реалізації якого потрібно докласти максимум зусиль. А для цього усі члени робочої групи мають відповідально поставитись до закріпленого за кожним із них об’ємом робіт.

Було погоджено план заходів з підвищення рівня благоустрою населених пунктів району та прилеглих територій, з яким ознайомив член робочої групи, заступник голови РДА І. Булавський.

За словами голови ради активну участь у реалізації плану мають взяти сільські, селищні ради, громадськість, а до складу робочої групи при адміністрації варто включити представників санепідемслужби з метою проведення профілактичної роботи, надання рекомендацій та роз’яснень, фіксакції порушень санітарних норм.

                                                

По кожному населеному пункту необхідно провести наради, на яких визначити завдання та окреслити необхідний до виконання обсяг робіт.

Віктор Миколайович поінформував про домовленість із начальником Калинівської дорожньо-експлуатаційної дільниці Д. Колісніченком щодо розчищення узбіч відрізку дороги від Комсомольського перехрестя до Ружина. Роботи будуть полягати не просто у вирубці дрібної рослинності, адже це не дає бажаного та тривалого ефекту, а у корчуванні важкою технікою, що дасть результат на роки.

Як зауважив очільник ради, до робіт по благоустрою можна залучати осіб, які перебувають на обліку у міськрайонному центрі зайнятості. А інвентар можуть закупляти сільські ради, який потім залишиться на їх балансі, наприклад, для використання бюджетними установами для заготівлі дров.

                                              

На нараді піднімалось питання ефективності роботи патрульної поліції біля в’їзду в м. Козятин. Найближчим часом буде проводитись капітальний ремонт 2 км дороги від «журавля». У відповідному місці був встановлений знак про обмеження руху важковагового транспорту для збереження дороги. Та не всі підприємства виявляють бажання брати участь у її ремонті. Віктор Слободянюк наголосив, що недостатньо активно ведуться профілактичні заходи та роз’яснення водіям великовагового транспорту, роботодавці яких вже сьогодні мають відчути всю серйозність ситуації. Відповідно в подальшому буде встановлений ваговий комплекс з метою фіксування порушень. Але спершу має бути проведена ефективна інформаційна робота.

У підсумку наради голова ще раз наголосив, що наведення чистоти та роботи по благоустрою є важливим напрямком діяльності для районної ради та райдержадміністрації, підкресливши, що розраховує на відповідальність, небайдужість і активність усіх членів робочої групи.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація