Чорнобиль не має минулого часу…

26 квітня 1986 року увійшло в історію цивілізації трагічною датою. На багатостраждальній українській землі сталася жахлива техногенно-екологічна катастрофа, якої людство ще не знало. Саме цю сумну дату Генеральна Асамблея ООН визначила як Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

Аварія на ЧАЕС віддаляється від нас у часі. Від того чорного дня минуло 33 роки. Проте щороку ми все глибше усвідомлюємо масштаби і наслідки тієї страшної катастрофи та розуміємо, від якого лиха врятували світ ліквідатори. Ми вшановуємо пам’ять тих Героїв, у кого «мирний» чорнобильський атом забрав життя. Ми підтримуємо тих співвітчизників, чиє здоров’я донині несе відбиток страшної аварії.

Щиро бажаю ліквідаторам та усім, кого торкнулось чорнобильське лихо, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди! Нехай нас всіх надихає і об'єднує віра в краще майбутнє, в те, що відлуння цієї трагедії, все ж таки, скінчиться, а на життєвому шляху наступних поколінь ніколи не повториться така страшна подія.

 

З повагою, 

заступник голови районної ради                                               Анатолій ЗАДОРОЖНЮК 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація