Чорнобиль - подвиг і трагедія… Відбулись міськрайонні заходи, приурочені до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року – день, коли на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа планетарного масштабу. Людство вперше у мирний час зіткнулося з таким жахливим явищем, як руйнівна радіація.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм і ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу.

Страшна трагедія не обминула і жителів нашого району. Сотні добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного з нас, назавжди залишаючи у народній пам’яті подвиг бійців з радіоактивним лихом.

25 квітня,  відбулись міськрайонні урочистості, присвячені 31-й річниці Чорнобильської трагедії. Участь у заході взяли заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров,які вручили ліквідаторам Грамоти,  квіти та подарунки.

-   Сьогодні ми  вшановуємо тих, хто не шкодуючи свого життя та здоров’я  захистив не тільки нашу Батьківщину, а й весь світ від атомного лиха. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання, - зазначив у своєму виступі Анатолій Задорожнюк, звертаючись до присутніх.

 Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих ліквідаторів, які віддали своє життя заради майбутнього.

Очільники районного та міського об’єднання «Союз Чорнобиль України»  Юрій Городченко та Дмитро Ганчик зупинились на проблемах, з якими стикаються у своєму житті колишні ліквідатори і постраждалі від аварії на ЧАЕС.

Помічники народного депутата Петра Юрчишина за його дорученням вручили ліквідаторам пам’ятні медалі до 31-ї річниці аварії на ЧАЕС за проявлену мужність під час ліквідації наслідків катастрофи. 

Після урочистостей, представники влади, громадських організацій та громадськість району та міста поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.

Урок Чорнобиля - це жахливий досвід. Чорнобильська трагедія стала тим явищем, зміст і причини якого кожне нове покоління осмислюватиме по-своєму.

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація