Давайте боротися із дискримінаційною рекламою разом

В сучасному суспільстві реклама стала суттєвою частиною соціалізації, адже вона відіграє значну роль у формуванні суспільної думки та задає стандарти життя. Реклама здатна формувати та підтримувати гендерні стереотипи у свідомості людей, тому дуже важливо відповідально ставитись до змісту рекламного контенту!

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області пильно слідкує за рекламою, яка поширюється в області. Спеціалісти відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Управління захисту споживачів попереджають створення та розповсюдження дискримінаційної реклами.

Що допоможе визначити дискримінаційну рекламу?

Оголена людина (частина тіла) використовується як стопер, прикраса чи сексуальний об'єкт, а продукт чи послуга напряму з необхідністю оголення не пов'язані.

Реклама принижує значимість чи розумові здібності представників тієї чи іншої статі або пропагує стереотипні образи чи ролі.

У принизливій для жінок або чоловіків формі згадуються натяки на статеві стосунки та сексуальність людей, люди представлені як об'єкти для задоволення потреб.

Зображено агресію чи насильство однієї статі над іншою. 

Одже, якщо ви побачили рекламу, яка відповідає вищевказаним ознакам - обов'язково зробіть фото та надішліть скаргу до ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області!

Для цього вам необхідно обрати один з варіантів:

заповнити форму на сайті;

надіслати скаргу електронною поштою info@vingudpss.gov.ua;

надіслати скаргу на поштову адресу 21036, м. Вінниця, вул. Максимовича, 19;

зателефонувати за номером (0432) 65-88-00. 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація