День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня минають 30-ті роковини Чорнобильської трагедії. Це дата, яка розділила наше життя на до і після Чорнобиля; це символ, наповнений гіркотою подій, водночас – це день пам’яті про всіх, хто ціною власного життя заплатив за наше майбутнє. Це день подяки всім, хто став на захист безпеки людства від грізного атому.

Масштаби Чорнобильської катастрофи могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям і здоров’ям, вони виконали свій громадянський обов’язок і захистили нас від згубного впливу та подальшого розповсюдження радіації.

Шановні ліквідатори, прийміть слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію, сміливість та відвагу. Схиляємо у скорботі голову перед світлою пам'яттю про загиблих, котрі у відсвітах Чорнобиля назавжди відійшли у вічність.

Дорогі земляки! Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.

 

 

З повагою, голова районної ради              Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація