«День поля - 2016»

1 липня голова районної ради Віктор Слободянюк взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції «День поля-2016», яка проводилась у с. Непедівка Козятинського району на базі ТОВ Агрофірма «Світанок».

В конференції взяли участь представники Вінницької ОДА та обласної Ради, Міністерства аграрної політики та продовольства України, агроформувань насінницьких та фермерських господарств, гості з Польщі, Білорусії, Молдови, представники інститутів фізіології рослин та генетики НАН України, кормів та сільського господарства  Поділля НААН України.

Подібні заходи традиційно проводяться перед початком жнив, тож учасники конференції мали можливість обговорити стан стиглості культур, методи покращення врожайності, основні засади стабільного виробництва продукції рослинництва та роль нових сортів зернових культур у збільшенні виробництва зерна.

Під час проведення пленарної частини очільник районної ради Віктор Слободянюк привітав усіх присутніх у залі зі святом переджнив’я, побажав багатих врожаїв, виробничих успіхів та сприятливої погоди.

У ході практичної частини керівник ТОВ Агрофірма «Світанок» Микола Мельник ознайомив учасників конференції з роботою господарства. Гості оглянули насіннєві ділянки зернових культур, на риборозплідниках ознайомилися з технологією вирощування нових видів лососевидних риб,  комплексом техніки, лінією по виробництву паливних брикетів із соломи, виробництвом електроенергії за допомогою сонячних батарей та вітряку.

                                                                  

                                                                  

                                                                  

                                                                  

                                                                  

                                                                  

                                                                 

                                                                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація