День села відзначили у Юрівці

Село Юрівка – віддалене від районного центру село Козятинського району, населення якого обчислюється усього близько 600 мешканцями. Однак, у цій цифрі рівно стільки щирих сердець та добрих душ, а помножена на цю кількість взаємодопомога та увага один до одного наповнюють невеличке село надзвичайно позитивною атмосферою. Недарма День села юрівчани традиційно святкують у Всесвітній день миру, освячений величним православним святом Різдва Богородиці чи Другої Пречистої – 21 вересня.

Офіційну частину святкувань відкрила вітальним словом сільський голова Леоніда Рудас, висловивши щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

Привітання та подарунки отримали подружні пари, котрі цьогоріч святкують золоті та срібні весілля.   Відзначили також найстарших жителів громади, багатодітні сім’ї, учасників АТО та їх родини, не забули і про наймолодших юрівчан. Грамотами нагороджено кращих представників громади.

Привітав прекрасних сільчан із Днем народження їхньої територіальної громади народний депутат України Петро Юрчишин. За сумлінну працю на користь територіальної громади, особистий внесок у його розвиток та процвітання, активну громадянську позицію та громадську роботу парламентар нагородив Подяками активістів сільського життя, місцевих приватних підприємців, вчителів сільської школи та багатодітних батьків.

Долучились до вітань і представники районної влади. Помічник голови районної ради Ігор Джус відзначив працьовитість та згуртованість жителів, завдяки чому і відбулось таке чудове дійство, у якому поєднані традиції  і сучасність, талант і наполегливість,  а найголовніше гордість за свою малу батьківщину та побажав  усім мешканцям села миру і здоров’я, наполегливості у досягненні успіхів  для розвитку і процвітання Юрівки. Ігор Васильович зачитав вітальну адресу від голови районної ради Віктора Слободянюка та вручив подарунок.

Для усіх гостей святкового заходу з нагоди Дня села Юрівка сільчани підготували яскравий та веселий, запальний та водночас глибокий за змістом насичений щирими емоціями концерт-вітання. Цікаву концертну програму презентували учні Юрівського ЗНВК.

Незабутніми враженнями, вихором народного позитиву та автентичного співу наповнили святкування Дня народження села співочі гості із Хмільниччини  - народні аматорські колективи Соколівського будинку культури.

В рамках святкування жителі села та гості оглянули виставку поробок декоративного-прикладного мистецтва, а також насолодились красою вишитих рушників у місцевому народному куточку.

                  

                 

                  

                                                       

                 

                 

                 

                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація