День вишиванки на Козятинщині відзначили ходою у національному одязі

Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

Українська вишиванка — це те, без чого важко уявити українську культуру, побут і історію. Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливіше те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні. Більше того, нині можна з впевненістю говорити про відродження українських традицій у сучасній інтерпретації. Українська вишиванка є абсолютно унікальним, автентичним продуктом, який характеризує не лише темперамент нації, але й є її візитівкою.

На Козятинщині свято відзначили ходою у вишиванках, в якій взяли участь заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Булавський, учнівська молодь, працівники установ, підприємств, організацій, громадськість.

Учасники заходу пройшли по вул. Героїв Майдану, вул.П.Орлика, вул.Винниченка та поклали квіти до пам’ятника М.Грушевського, стели Т.Г. Шевченка в СШ №1, на території якої відбувся флеш-моб.

                    

                    

                   

                   

                   

                   

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація