Депутатське звернення Дмитра Шкрябія

На засіданні 12 сесії районної ради було підтримано звернення депутата Дмитра Шкрябія до правоохоронних органів з приводу діяльності інтернет-ресурсу та газети «РІА Козятин». Нижче наводимо текст даного звернення.

 

Д Е П У Т А Т

Козятинської районної ради

ШКРЯБІЙ Дмитро Геннадійович

 

                                                                                                                                    Калинівська місцева прокуратура

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

         Прошу провести розслідування діяльності інтернет-порталу та видавництва «РІА Козятин» на предмет достовірності висвітлення фактів, викладених на сайті та в газеті  «РІА Козятин», статті якого протягом кількох років обурюють мешканців Козятинського району та можуть призвести до дестабілізації ситуації в районі.

         А саме: в Махнівці є громадянин Цуркан Сергій Андрійович – шанована в територіальній громаді людина,  волонтер. Волонтерську діяльність почав в 2014 році: організовував допомогу у зону АТО в Махнівці та в сусідніх населених пунктах, вкладав особисті кошти.  Члени родини Цуркана є учасниками АТО. Недостовірність інформації, викладеної в ганебній статті «РІА Козятин» від 16.03.2017, № 11 під назвою «Ні одна зірка не засвітиться, поки не знайдеться людини, яка буде тримати позаду чорне полотно» паплюжить честь та гідність громадянина Цуркана Сергія Андрійовича, що відповідно до Конституції України порушує його права як громадянина України.

         Про результати розгляду прошу повідомити у термін, передбачений законодавством, на адресу: …

 

 

Депутат Козятинської районної ради                                                                        Д. Шкрябій

 

17.03.2017          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація