З директорами шкіл району заключають строкові контракти

16 січня 2020 року Верховною Радою України прийнято новий Закон України “Про повну загальну середню освіту”, який набрав чинності 18 березня 2020 року.

Документ містить низку новацій, однією з яких є необхідність припинення безстрокових трудових договорів з усіма керівниками закладів загальної середньої освіти та педагогічними працівниками, яким виплачується пенсія за віком та укладення з ними строкових контрактів.

До 1 липня 2020 року директорів шкіл, які перебувають на безстрокових трудових угодах, мають перевести на контракти з органом-засновником. По завершенню строку трудового договору керівники шкіл зможуть брати участь у конкурсі на посаду директора закладу загальної середньої освіти.

На виконання рішення 34 сесії районної ради 7 скликання від 22.04.2020 №04-34-07 «Про укладення строкового договору з директорами закладів загальної середньої освіти, що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад Козятинського району», 15 червня голова районної ради Віктор Слободянюк розпочав процедуру укладення строкових трудових договорів (контрактів) з директорами закладів загальної середньої освіти. На даний час контракти укладено з 7 керівниками. Контракт передбачає права та обов’язки засновника і керівника закладу. Процес укладення договорів триває.

У разі незгоди з продовженням трудових відносин на умовах строкового трудового договору, керівники шкіл та учителі-пенсіонери мають бути звільнені.

                  

                   

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація