Дитячий табір «Пролісок» активно готується до відкриття нового сезону

Пролунав останній дзвоник і діти з задоволенням поринули у літній відпочинок. Активне дозвілля, зміцнення здоров’я, нові знайомства пропонують дитячі оздоровчі табори.

РК ЗОВ «Пролісок», що у селі Йосипівка, який вже більше ніж 25 років гостинно відчиняє свої двері для дітей і цьогоріч готується до початку нового сезону, який стартує вже незабаром – 17 червня. Зважаючи на великий обсяг робіт, які потрібно встигнути виконати, аби забезпечити дітям комфортний відпочинок, голова районної ради Віктор Слободянюк запропонував організувати суботник по наведенню благоустрою у таборі.

Активну участь у толоці, яка тривала у четвер та п’ятницю, взяли сільські голови, колектив районної ради на чолі з Віктором Миколайовичем. Роботи вистачило для усіх бажаючих, адже до відкриття планується провести ремонт в усіх будиночках та облагородити територію.

Тож у ході суботника було впорядковано клумби, висаджено квіти, проведено озеленення території, розпочато облаштування житлових приміщень. Наразі у будиночках проводиться заміна старих вікон на нові металопластикові, оновлюється підлога, частково закуплені меблі. Такі зміни стали можливими завдяки небайдужості керівників сільгоспформувань, яким очільник районної ради Віктор Слободянюк запропонував спільним коштом провести ремонт табору. Аграрії підтримали цю ідею і на даний час уже перерахували близько 500 тис. грн. Допомагають також і небайдужі благодійники, які надають необхідні матеріали: асфальт для впорядкування доріжок, плитку, каміння для нової огорожі.

Усе це є підтвердженням того, що об’єднавши свої зусилля можна робити великі та потрібні справи. Дуже хочеться вірити в те, що дитячий оздоровчий табір «Пролісок» ще довгий час відчинятиме свої двері для дітей та буде центром цікавого та активного дозвілля.

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                            

                                             

                                            

                                            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація