Діяльність постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку

8 червня 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку, яку провела голова комісії Аліна Діденко.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, перший заступники голови райдержадміністрації Сергій Прохоров та Ігор Булавський, начальник фінансового управління РДА Світлана Вельгус.

Комісія заслухала інформацію завідуючої КП «Козятинська районна аптека Козятинської районної ради» Стахової В. О. щодо змін у штатному розписі, які зумовлені підвищенням мінімальної заробітної плати з 1 травня цього року, а також зміною розміру індексації. Також завідуюча звітувала про фінансово-господарську діяльність аптеки за І-й квартал 2016 року. Збиток за даний період склав 13,6 тис грн. І хоч ця сума менша ніж за аналогічний період минулого року, однак комунальне підприємство залишається збитковим. Виникає питання стосовно того, яким чином при такому фінансовому становищі буде сплачено борг за комунальні послуги перед Центральною районною лікарнею  у розмірі 43,4 тис грн. та як буде виконуватись рішення суду щодо відшкодування 20,9 тис. грн. районному бюджету. Враховуючи ці обставини бюджетна комісія прийняла рішення рекомендувати завідуючій КП «Козятинська районна аптека Козятинської районної ради» надати голові районної ради план щодо погашення наявної заборгованості та подальшої діяльності підприємства , а також оптимізувати штатний розпис.

                                                                         

Було погоджено  розпорядження голови райдержадміністрації № 184 від 26.052016 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», яким перерозподіляються кошти в межах Програми по утриманню і ремонту доріг Козятинського району. За умови, коли у питанні покращення катастрофічного стану доріг в районі держава коштів не надає, область вичікує, а терміни та час збігають, район власними зусиллями розпочинає ремонт з дороги обласного значення Білопілля-Вівсяники. Виділяється 1 млн 625 тис грн. на її ремонт наступним сільським радам: Білопільській, Вернигородоцькій, Вівсяницькій, Збаразькій, Кашперівецькій, Козятинській, Миколаївській, Самгородоцькій, Сокілецькій. Вже розпочаті ремонтні роботи доріг на території Бродецької селищної ради, для чого було виділено 99 тис грн. Однак, як наголосив голова районної ради Віктор Слободянюк, свої зобов’язання мають виконати сільські та селищні ради, взявши участь у співфінансуванні. Також обов’язково мають бути залучені представники підприємств, транспорт яких здійснює руйнівний вплив на автошляхи. Тому дане розпорядження було затверджено, а райдержадміністрації рекомендовано укласти письмові угоди з суб’єктами господарювання щодо згоди на виділення коштів на ремонт дороги.

За пропозицією В. Слободянюка голові райдержадміністрації рекомендовано видати розпорядження про виділення коштів у розмірі 200 тис. грн. на ремонт під’їзної дороги до дитячого табору «Пролісок». Варто зазначити, що співфінансувати ремонт даної дороги погодився Юзефо-Миколаївський комбінат, а на відрізку Кордишівка-Флоріанівка свою допомогу надасть ТОВ «Арчі».

Було погоджено розпорядження № 177 від 23.05.2016 «Про внесення змін до районного бюджету» щодо субвенцій сільських, селищних рад на реалізацію районних програм та утримання закладів соціально-культурної сфери. Загальна сума переданих коштів складає 657,4 тис грн.

                                                                        

Також було розглянуто розпорядження голови райдержадміністрації  № 153 від 10.05.2016 року та № 162 від 16.05.2016 року «Про виділення коштів з резервного фонду», якими надається матеріальна допомога сім’ям, що постраждали від пожеж у селах Гурівці та Сошанське. Дане розпорядження виноситься на розгляд чергової сесії районної ради.

Голова районної ради Віктор Слободянюк поінформував присутніх про порядок денний  6 сесії районної ради 7 скликання. За результатами розгляду, до порядку денного було внесено питання про добровільне об’єднання громад, а також за зауваженнями О. Іванчук знято з розгляду питання про Програму підтримки хворих з хронічною нирковою недостатністю потребуючих гемодіалізу на 2016-2018 роки та питання про внесення змін до районної програми місцевих стимулів для медичних працівників Козятинського району на 2016-2017 роки.

Членами бюджетної комісії було розглянуто звернення до районної ради щодо виділення коштів.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація