До Дня партизанської слави

22 вересня 2001 року, в день 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, у нашій країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента України № 1020/2001 від 30.10.2001.

Це - державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це - свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Тому сьогодні в рамках відзначення Дня партизанської слави м. Козятині була проведена церемонія покладання квітів та вінків до пам’ятника членам підпільної групи «Залізничник» Г. М. Кондрацькому та І. І. Сербіну, а також до пам’ятника, встановленого на місці масових розстрілів бійців Червоної Армії та військово-морського флоту, партизанів та мирних жителів в с. Талимонівка, участь в якій взяв помічник голови районної ради Ігор Джус, керуючий справами апарату районної ради Анатолій Колісний, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк, секретар міської ради Костянтин Марченко, члени Козятинської районної ветеранської організації учасників ВВв 1941-45 р. р. та праці, представники структурних підрозділів міської ради, райдержадміністрації та районної ради, ветерани, громадськість.

З нагоди свята заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк  привітав зі святом Василя Івановича Копійка – учасника партизанського руху з с. Дубові Махаринці та вручив йому Почесну грамоту Козятинської районної ради за мужність, патріотизм, непохитну волю, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в Україні, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня партизанської слави.

 

                

                    

                                

       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація