До Дня вчителя на Козятинщині проведено районне свято «Педагогічний тріумф-2019»

У прекрасну осінню пору в першу неділю жовтня ми відзначаємо свято людей благородної та відповідальної професії – День педагогічних працівників.

Справедливо кажуть, що освіта – надія і опора держави. Адже своїми здобутками освітяни вносять визначальний вклад у розвиток України, формуючи нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї Батьківщини. Саме педагоги, вчителі, вихователі, наставники - терпляче і вміло відкривать юним світ знань, навчають жити за принципом добра і совісті. Роки не зітруть у нашій пам’яті спогади про вчителів, які сіяли «розумне, добре, вічне» у дитячі душі, і виростили й  підготували до дорослого життя.

Найшанобливіші слова звучали на адресу працівників освітянської галузі Козятинщини на районних урочистостях, присвячених Дню вчителя, які відбулись сьогодні, 3 жовтня, в актовій залі міського Будинку культури.

На святкуванні були присутні вчителі, вихователі, працівники навчальних закладів, керівники району, відділу освіти та профспілки освітян. 

Свої привітання та вдячність педагогам  висловили заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, начальник відділу освіти Аліна Діденко.

- Неможливо переоцінити роль педагогічних працівників у житті суспільства, адже у ваших руках - майбутнє країни, її процвітання і могутність, - зазначив Анатолій Задорожнюк. - У кожній людині - частинка щедрої учительської душі. Від вас залежить освіченість і духовність підростаючого покоління. Тож приміть найщиріші побажання справжнього людського щастя, міцного здоров'я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку.

За традицією кращих освітян Козятинщини було відзначено символічними золотими і срібними дзвіночками, а також грошовими сертифікатами у 14 номінаціях: «Олімпійці», «Кращий працівник дошкільного закладу», «Кращий учитель початкових класів», «Кращий учитель філологічного циклу», «Кращий учитель історії та правознавства», «Кращий учитель математичного циклу», «Кращий учительприродничого циклу»,«Кращий учитель художньо-естетичного циклу», «Кращий учитель фізичної культури та захисту Вітчизни»,«Кращий працівник позашкілля»,«Кращий технічний працівник»,«Кращий працівник відділу освіти»,«Кращий заступник директора»,«Кращий директор».

Сюрпризом для присутніх у залі освітян стали вітання від випускників навчальних закладів району - Ірини Товмар, Миколи Аліфіренка, Дмитра Мануїлова, Марії Дацюк та Валентина Діденко.

Під час свята не оминули увагу номінацію «Молодий спеціаліст», а також привітали педагогів, чиї імена будуть занесені на районну освітянську дошку пошани.

Відповідно до рейтингу навчальних закладів району за результатами роботи учнівських та вчительських колективів призові місця зайняли:

10 – Вівсяницький ЗНВК І-ІІІ ст.,

9 – Вернигородоцький ЗНВК І-ІІІ ст.,

8 - Самгородоцький ЗНВК І-ІІІ ст. та Махаринецька СЗШ,

7 - Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.,

6 – Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст.,

5 - Широкогребельський ЗНВК І-ІІІ ст. та Бродецький ЗНВК І-ІІІ ст.,

4 – Йосипівський ЗНВК І-ІІІ ст.,

3 – Козятинський ЗНВК І-ІІІст. «Школа-дитячий садок» №9,

2 - Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.,

1- Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

Колективи даних закладів будуть занесені на освітянську дошку пошани і отримають премії на покращення матеріально-технічної бази.

Цього року автопарк відділу освіти поповнився новеньким комфортабельним шкільним автобусом, ключі від якого були вручені директору Махнівської СЗШ І-ІІІ ст. Олександру Науменку.

Гран-прі переможця рейтинг-конкурсу «Педагогічний тріумф – 2019» виборов вчитель географії, заступник директора з наукової роботи Козятинського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» Пічкур Богдан Анатолійович.

Супроводжувався святковий захід виступом школярів  і педагогів району.

                      

                      

                      

                      

                      

                      

                     

                      

                     

                      

                                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація