До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

Сьогодні, з нагоди 73-ої річниці з дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку героям-підпільникам І.Сербіну та Г.Кондрацькому,  пам’ятника танкістам-визволителям,  погруддя І. Н. Бойка на території міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту та до меморіалу жертвам Другої світової війни.

Участь у заході взяв керуючий справами виконавчого апарату Козятинської районної ради Анатолій Колісний, представники ветеранських організацій, трудових колективів, громадськості міста та району.

Минають роки, відлітають у вічність. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни. Та непідвладний часу подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Батьківщини, очистили рідну землю від фашистської навали. Тож навіть більш, ніж через сім десятиліть 28 жовтня – це визначна дата в історії країни. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. 

                                                   

                                                   

                                                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація