До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

У жовтні 2016 року минає 72-й рік з дня остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Чотири чорних роки загарбники палили міста й села, розстрілювали мирних жителів, гнали на рабські роботи до Німеччини нашу молодь, стирали з лиця землі  шахти, заводи, школи. Навіки залишаться в пам’яті народній бойові подвиги наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль відстояли свою землю, захистили свій народ від неволі й знищення.

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку героям-підпільникам І.Сербіну та Г.Кондрацькому,  пам’ятника танкістам-визволителям,  погруддя І. Н. Бойка на території міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту та до меморіалу жертвам Другої світової війни.

Участь у церемонії взяв помічник голови районної ради Ігор Джус, представники райдержадміністрації, міської влади, ветеранських організацій, трудових колективів, громадськості міста та району.

Учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих за незалежність України.

Цього дня  церемонії покладання вінків та квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, монументів загиблим воїнам Другої світової війни були проведені на територіях усіх сільських, селищних рад району.

            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація