До уваги громадських організацій

До 1 січня 2017 року Громадським організаціям, щоб не сплачувати податки,необхідно переглянути власні статути, внести і зареєструвати зміни до них відповідно до Податкового кодексу України та подати копії  установчих документів до  територіального органу ДФС – Калинівської  ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області (м. Козятин, вул. П.Орлика, 19).

Така вимога міститься у Постанові Кабінету Міністрів України  від 13.07.2016р. № 440, якою затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру.

            Для включення неприбуткової організації до Реєстру неприбуткових установ, установчі документи громадських формувань повинні:

1.      Містити заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їх праці, нарахування ЄСВ), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

2.      Передбачати передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування  до доходу бюджету в разі припинення юридичної особи ( у результаті її ліквідації, злиття, поділу приєднання або перетворення).

Неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 року, не приведуть свої установчі документи у відповідність до зазначених вимог, та не надішлють копії таких документів контролюючому органу  - Калинівській  ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області, виключаються після 1 січня 2017 року контролюючим органомз Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Документи на реєстрацію  подаються до:

·                    Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області ( м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 , тел. 0432 – 66-17-81);

·                    Центр надання адміністративних послуг при Виконавчому комітеті Козятинської міської ради ( м. Козятин, вул. Незалежності, 57, тел. 2-04-63);

·                    Козятинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги  ( м. Козятин провул. Кондрацького, 1А, тел. 2-00-17,  2-02-07).

Внесення змін до  установчих документів громадських формувань,  з метою приведення їх у відповідність до Податкового законодавства, здійснюється безкоштовно.

 

Олександр Комар, директор Козятинського МЦ

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація