До уваги перевізників! Повідомлення щодо сезонних обмежень руху вантажного транспорту

Значна інтенсивність руху великовагового транспорту, а також підвищення температури повітря вище +28°C призводить до руйнування покриття доріг та утворення на них поздовжньої та усадочної деформацій.

Відповідно до повідомлення Укравтодору з 1 червня 2019 року в денну пору доби при температурі повітря вище +28°C, застосовується обмеження та заборона руху автомобільними дорогами загального користування державного значення з 10:00 год. від 22:00 год. великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн (крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій). 
На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.

Дотримання водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів та вимог дорожніх знаків здійснюють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та відповідні обласні підрозділи Національної поліції України.

Просимо перевізників з розумінням поставитись до необхідних заходів, спрямованих на збереження доріг від передчасних руйнувань, і дотримуватись умов тимчасових обмежень руху.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація