До уваги страхувальників: ознака неповного робочого часу

Козятинське об’єднане управління ПФУ Вінницької області нагадує, що персоніфіковані відомості про застрахованих осіб надходять до Пенсійного фонду України в складі щомісячної звітності, яка подається до фіскальних органів України. Саме тому, дуже важливим є вірне відображення в звітності прізвища, імені, по батькові, ідентифікаційного номеру вашого найманого працівника, відповідність його зарплати саме тому місяцю, за який вона нарахована, наявністю всіх необхідних ознак, які є передбачені в Таблиці 6 звіту по ЄСВ і, які повинні відповідати первинним бухгалтерським документам. А саме, ознака спецстажу, ознака неповного робочого часу, ознака нового робочого місця.
Хотілось би особливо звернути увагу на ознаку “неповного робочого часу”.
Згідно з Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного соціального внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435, ознака “неповний робочий час” відповідно до статті 56 Кодексу законів про працю встановлюється угодою сторін як при прийнятті на роботу, так і в період роботи. В Таблиці 6 звітності по єдиному соціальному внеску вона проставляється у разі, якщо особа працює:
– неповний робочий день (тобто зменшення тривалості щоденної роботи на зумовлену кількість годин);
– неповний робочий тиждень (зберігається нормальна тривалість робочого дня, але зменшується кількість робочих днів на тиждень);
– поєднання неповного робочого дня і неповного робочого тижня (наприклад, тривалість робочого дня 5 годин при 4 робочих днях на тиждень).
Пенсійним фондом України постійно проводяться моніторинги відомостей в реєстрі застрахованих осіб. Тому, для того аби уникнути різних непорозумінь, необхідно правильно відображати дані своїх працівників.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація